YEŞİL BİNA SEMİNERİ


Mimarlık ve peyzaj mimarlığı gibi içinde tasarım içeren tüm meslekler seminer, konferans, workshop, gezi, kitap okumak vs. gibi etkinliklerle beslenmeli diye düşünüyorum. Çünkü bu meslek içinde bulunan kişilerin bu anlamda sürekli açlık hissettiklerini ve kendilerini entelektüel açıdan da besleyip güncel gelişmeleri takip ederek geliştirmeleri gerektiği inancındayım.

Ekoyapı Dergisi’ nin  projesi olan ‘Yeşil Rapido Sponsorlu LEED Eğitimleri’ adlı organizasyonlardan biri olan 1 günlük sertifika programına 2014 yılında katılmıştım ve benim bugünkü hedeflerimi belirlemem de çok etkili oldu. Tamda bu yüzden keşke duysaydım kesin giderdim, bana hitap ediyormuş ve ya bu konu hakkında hiç bilgim yok diyorsanız, ya da sadece ünlü İtalyan Mimar Stefano Boeri’yi dinlemek istiyorsanız size çok güzel benimde dinlemeye gideceğim çok güzel ve yararlı bir konferansı duyurmak istiyorum.

‘Yeşil Binalar ve Ötesi’ konferansı bu yıl 8 Haziran 2016 tarihinde Lazzoni Otel’de gerçekleştirilecek. Daha önce de belirttiğim gibi  konferansın konuk mimarı, ünlü İtalyan Mimar Stefano Boeri. Kaçırmayın derim.

Eğer gelirseniz 8 Haziran Çarşamba günü görüşmek dileğiyle.

Yeşil bina semineri kayıt formu için bu linke tıklayabilirsiniz. http://www.yesilrapido.com/kayit-formu.php

 

Yazı ve Fotoğraf kaynağı: Ekoyapı Dergisi

Simge Heper
About me

Mimar ve Peyzaj Mimarı, doğa sever , kedisi var, ilgi alanı daha güzel ve sürdürebilir bir dünya.

YOU MIGHT ALSO LIKE